RUS  ENG  LV 

 

Jums ir vajadzīga speciāla pacelšanas tehnika – celtņi, krāni, mobilie celtņi, autoceltņi, ceļamkrāni, iekrāvēji, pacēlāji, un kā tik tos vēl sauc, tad esat nokļuvis īstajā vietā!

CRANESBANK.LV ir Latvijas lielākā un ērtākā interneta vietne, kur vienuviet ir atrodami biežāk prasītie celtņi, iekrāvēji, pacēlāji un ar manipulatoriem aprīkotais transports.

CRANESBANK.LV datu bāze satur visplašāko informāciju par Baltijas valstīs pieejamo pacelšanas tehniku.

Kopš 2014.gada janvāra tiesības uz CRANESBANK.LV datu bāzes administrēšanu ir ieguvis TCC GROUP BALTIC SIA.

TCC GROUP BALTIC SIA pastāvīgi uztur un aktualizē pacelšanas tehnikas datu bāzi un savu klientu ērtībai piemeklē un piedāvā klienta veicamo pacelšanas darbu specifikai un konkrētajām vajadzībām atbilstošāko tehnisko risinājumu.

TCC GROUP BALTIC SIA piedāvā iznomāt pārbaudītu pacelšanas tehniku, kura atbilst visām Latvijas Republikā spēkā esošo normatīvo aktu prasībām, kā arī nodrošina, ka to apkalpo un vada atbilstoši apmācīti un kvalificēti speciālisti.

Lai nodrošinātu sekmīgu pacelšanas darbu norisi ir jāveic rūpīga plānošana, jānodrošina atbilstoša tehnika un kompetents apkalpojošais personāls, jāveic darbu drošības pasākumi un attiecīgo darbu vadīšana. Ir jābūt pilnīgai sadarbībai un komunikācijai starp visiem celšanas operācijās iesaistītajiem dalībniekiem.

TCC GROUP BALTIC SIA specialisti atsaucoties uz Jūsu pieprasījumu, veiks pacelšanas vietas apsekošanu, pacelšanas darbu projektu izstrādi, nepieciešamo atļauju un saskaņojumu iegūšanu, nodrošinās Jūsu darbu veikšanai atbilstošu tehniku un kvalificētu apkalpojošo personālu, veiks pacelšanas darbu organizāciju un vadību.

Mēs esam mērķēti uz efektīvu resursu pārvaldību un spējam piedāvāt alternatīvus Jūsu veicamo darbu tehniskā nodrošinājuma modeļus .

 

Vienkārši piezvaniet uz numuru, ko viegli atcerēties

+371 28 680 680

un mēs nodrošināsim Jums
vajadzīgo tehniku nepieciešamajā laikā, vietā un apjomā.


Ja Jums sadarbības partnera izvēlē svarīga ir kompetence, uzticamība, drošība un kvalitāte esiet laipni lūgti sadarbībai ar TCC GROUP BALTIC SIA

!